Де в Європі випити кави: найдорожчі і найдешевші ціни

Де в Європі випити кави: найдорожчі і найдешевші ціни

Порівняльна інфографіка цін у країнах ЄС

Де в Європі випити кави: найдорожчі і найдешевші ціни
Фото Julien Widmer/unsplash

Надання Україні безвізового режиму збільшило кількість охочих отримати біометричні паспорти на 20%. Станом на сьогодні в Україні було видано 3,318 млн біометричних паспортів, за даними Державної міграційної служби.

Для тих, хто збирається вирушити в мандрівку Європою, видання «Сегодня» дізналося і порівняло цінову політику різних європейських країн.

Однією з найдорожчих країн ЄС вважається Данія – там вартість життя, за підрахунками експертів, втричі дорожче, ніж в Україні. Так, буханець білого хліба в цій країні в перерахунку на гривні коштуватиме 62 грн, а десяток яєць – 76 грн. Винайняти однокімнатну квартиру на місяць обійдеться від 19 000 до 27 500 грн.

Де в Європі випити кави: найдорожчі і найдешевші ціни
інфографіка segodnya.ua

Чехія вважається країною з середніми цінами і на продукти, і на житло. Хлібина в цій країні коштує 22 грн, а десяток яєць – 32 грн. Наймана квартира обійдеться від 9800 до 12 000 грн на місяць.

Серед країн Євросоюзу найбільш демократичними цінами на основні продукти харчування та житло відрізняються Болгарія та Угорщина. Так, у Болгарії хлібина коштує близько 20 грн, а десяток яєць – трохи більше 30 грн. При цьому вартість місячної оренди однокімнатної квартири складе 5000–7000 грн.

У Хорватії ціни на продукти такі самі, як і в Болгарії, проте квартири дорожчі – від 6000 до 8500 грн.

Нагадаємо, Київ визнано одним з найдешевших міст світу – туристу в столиці України необхідно витратити в середньому $59 на день.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті