Де в Європі випити кави: найдорожчі і найдешевші ціни
Порівняльна інфографіка цін у країнах ЄС
Надання Україні безвізового режиму збільшило кількість охочих отримати біометричні паспорти на 20%. Станом на сьогодні в Україні було видано 3,318 млн біометричних паспортів, за даними Державної міграційної служби.
Для тих, хто збирається вирушити в мандрівку Європою, видання «Сегодня» дізналося і порівняло цінову політику різних європейських країн.
Однією з найдорожчих країн ЄС вважається Данія – там вартість життя, за підрахунками експертів, втричі дорожче, ніж в Україні. Так, буханець білого хліба в цій країні в перерахунку на гривні коштуватиме 62 грн, а десяток яєць – 76 грн. Винайняти однокімнатну квартиру на місяць обійдеться від 19 000 до 27 500 грн.

Чехія вважається країною з середніми цінами і на продукти, і на житло. Хлібина в цій країні коштує 22 грн, а десяток яєць – 32 грн. Наймана квартира обійдеться від 9800 до 12 000 грн на місяць.
Серед країн Євросоюзу найбільш демократичними цінами на основні продукти харчування та житло відрізняються Болгарія та Угорщина. Так, у Болгарії хлібина коштує близько 20 грн, а десяток яєць – трохи більше 30 грн. При цьому вартість місячної оренди однокімнатної квартири складе 5000–7000 грн.
У Хорватії ціни на продукти такі самі, як і в Болгарії, проте квартири дорожчі – від 6000 до 8500 грн.
Нагадаємо, Київ визнано одним з найдешевших міст світу – туристу в столиці України необхідно витратити в середньому $59 на день.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].