ВР схвалила введення обов'язкової 75% частки української мови на ТБ

ВР схвалила введення обов'язкової 75% частки української мови на ТБ

Для телерадіоорганізацій місцевої категорії частка української мови менше

Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроект, який встановлює обов'язкову частку україномовного контенту на телебаченні в обсязі 75% від загального обсягу, пише Інтерфакс.

Відповідний проект закону №5313 про внесення змін до деяких законів про мову аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації підтримали у вівторок 269 народних депутатів.

Відповідно до закону, в тижневому обсязі мовлення телерадіоорганізацій загальнонаціональної або регіональної категорії мовлення передачі та фільми державною мовою повинні становити не менше 75% у кожному проміжку часу між 7:00 і 18:00 та між 18:00 і 22:00. Для телерадіоорганізацій місцевої категорії мовлення – 50% передач і фільмів державною мовою в тих самих проміжках часу.

Закон вносить зміни до законів «Про телебачення і радіомовлення», «Про культуру» і «Про засади державної мовної політики».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло