Ощадбанк розробив систему дистанційного обслуговування CorpLight

Ощадбанк розробив систему дистанційного обслуговування CorpLight

Повнофункціонально система запрацює до кінця року

Державний Ощадбанк розробив систему дистанційного обслуговування CorpLight для клієнтів мікро, малого і середнього бізнесу (ММСБ).

«Згідно зі стратегією розвитку, одним із пріоритетних напрямів банку визначений сегмент ММСБ. Саме для цього сегмента клієнтів, з використанням сучасних технологій, була розроблена система дистанційного обслуговування CorpLight, яка у своєму подальшому розвитку буде мати можливість інтеграції з системами бухгалтерського обліку, виконання операцій з валютою, адміністрування корпоративних карт, обслуговувати зарплатно-карткові проекти», – сказав представник прес-служби банку «Інтерфаксу».

За його словами, на даний час система CorpLight дає доступ користувачеві до інформації щодо всіх рахунків клієнта в банку, дозволяє виконувати платежі в нацвалюті, здійснювати погашення кредитів і поповнювати депозити. До кінця 2017 року система запрацює в повнофункціональному обсязі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло