Генпрокуратура повідомила Грановському про підозру в ухиленні від сплати податків

Генпрокуратура повідомила Грановському про підозру в ухиленні від сплати податків

Також його звинувачують у фіктивному підприємництві

Співробітники Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генрокуратури повідомили про підозру у вчиненні низки кримінальних злочинів українському бізнесменові Олександру Грановському.

«За результатами проведеного досудового розслідування здобуто достатньо доказів для повідомлення про підозру мешканцю міста Одеса українському олігарху Олександру Грановському у вчиненні кримінальних правопорушень», – повідомила прес-служба Генпрокуратури на офіційному сайті відомства.

Як встановлено під час досудового розслідування, зазначає прес-служба Генпрокуратури, Грановський за попередньою змовою зі службовими особами «Тедіс Україна», яким вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів у сфері господарської діяльності, створив злочинну схему ухилення від сплати податків, від якої підконтрольні мільйонеру підприємства були вигодонабувачами.

У зв’язку з викладеним 23 травня слідчі та прокурори Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури повідомили Олександру Грановському про підозру у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень.

На даний час досудове розслідування триває, вживається комплекс необхідний слідчих та процесуальних дій з метою встановлення всіх фактичних обставин вчинення кримінальних правопорушень та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, 31 березня про те, що правоохоронці проводять обшуки та інші слідчі дії у найбільшого тютюнового дистриб'ютора «Тедіс Україна» на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

Товар на суму приблизно 1 млрд грн вилучили на початку квітня, а на рахунки «Тедіс Україна» було накладено арешт. Фактично це призвело до колапсу на тютюновому ринку країни. Невеликі дистриб’ютори вже два тижні не можуть отримати продукцію, а торговельні мережі співпрацюють безпосередньо з виробниками. 

Потім Печерський райсуд Києва зобов’язав правоохоронні органи повернути арештовану продукцію монополісту на ринку тютюнових виробів – компанії «Тедіс Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло