НБУ: міжнародні резерви України зросли до $17,6 млрд

НБУ: міжнародні резерви України зросли до $17,6 млрд

Нацбанк зберігає колишній прогноз золотовалютних резервів на кінець року на рівні $21,1 млрд

Як повідомив заступник глави Національного банку Олег Чурій, міжнародні резерви України на даний час складають $17,6 млрд.

Під час прес-конференції Чурій пояснив, що міжнародні валютні резерви НБУ постійно збільшуються за рахунок покупки валюти і в даний час складають $17,6 млрд.

Він також повідомив, що найближчим часом очікується надходження так званих «коштів Януковича», які теж мають бути зараховані у міжнародні резерви НБУ.

«На сьогодні ми ще не отримали так званих «коштів Януковича». Вони знаходяться на рахунку Держказначейства в Ощадбанку. Ми розраховуємо отримати ці кошти найближчим часом. Ми вважаємо, що ці кошти, безумовно, повинні надійти на рахунки казначейства в НБУ і зараховані в міжнародні резерви», – сказав заступник голови центробанку.

Під час брифінгу виконуючий обов'язки глави центробанку Яків Смолій, у свою чергу, запевнив журналістів, що НБУ зберігає колишній прогноз золотовалютних резервів на кінець року на рівні $21,1 млрд.

Зазначимо, «Українська правда» щойно повідомила, що Генпрокуратура показала редакції документ, який свідчить, що конфісковані у оточення екс-президента Віктора Януковича $1,1 млрд вже зараховані до Держбюджету.

Про це йшлося у відповіді Державної казначейської служби на запит Генпрокуратури, яка є в розпорядженні видання: «Згідно із випискою банку, отриманою казначейством 3 травня, 28 квітня до держбюджету на рахунок в «Ощадбанку» було зараховано 1 117 273 660 доларів на виконання вироку Краматорського суду Донецької області від 28 березня у справі №234/4135/17».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті