В Окружному адмінсуді йдуть обшуки

В Окружному адмінсуді йдуть обшуки

Співробітники суду пов’язують обшуки зі справами проти НАБУ

В Окружному адмінсуді Києва відбувається обшук. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив  суддя Окружного адміністративного суду Богдан Санін.

«В суді з 7 ранку відбуваються обшуки, що проводять люди з нашивками, схожими на нашивки НАБУ. Але люди з нашивками НАБУ нікому ніяких офіційних документів не надавали», – написав Санін.

За його словами, суддя Євгеній Аблов пов’язує ці дії з тим, що в ОАСК розглядаються дві справи проти НАБУ. Санін стверджує, що одна з цих справ – справа, в якій суспільна організація оскаржить створення суспільної ради при НАБУ; друга – в якій суспільна організація оскаржить призначення заступником директора НАБУ Гізо Ублави з приводу того, що в нього два громадянства.

«Суддя Аблов вчора був на допиті в НАБУ (у ролі свідка) і підтвердив у протоколі допиту факт розгляду справ, де стороною є НАБУ. Імовірно суд, що надав санкцію на обшук, – районний суд міста Львова», – додав Санін.

Раніше повідомлялося, що НАБУ проводили обшук в офісі  «Укрнафти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло