«Яндекс» офіційно повідомив, що припиняє виконання своїх фінзобов'язань

«Яндекс» офіційно повідомив, що припиняє виконання своїх фінзобов'язань

Також компанія не гарантує належного виконання інших зобов'язань

«Яндекс» офіційно повідомив, що припиняє виконання своїх фінзобов'язань
Фото Shutterstock

«Яндекс.Україна» повідомила своїх клієнтів, що у зв’язку із тим, що «Яндекс» названий у переліку юридичних осіб, щодо яких вводяться санкції, під п. 276 додатку № 2 до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року, з дати цього повідомлення компанія зупиняє виконання своїх фінансових зобов'язань, а також не гарантує належного виконання інших зобов'язань на термін дії санкцій.

Введення зазначених санкцій є для «Яндекса» надзвичайною і невідворотною за даних умов обставиною, яка, підкреслює у листі прес-служба компанії, позбавляє його можливості виконувати свої зобов'язання за договором.

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Серед компаній, які потрапили під дію санкцій, зазначені російські ресурси Mail.ru, «Яндекс», «ВКонтакте» та «Одноклассники», а також низка російських банків, авіакомпаній і ЗМІ: РЕН ТВ, «НТВ Плюс», РБК, ТНТ, «Первый канал».

Загалом у списку санкцій України – 1228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло