BMW презентувала новий унікальний концептуальний мотоцикл

BMW презентувала новий унікальний концептуальний мотоцикл

BMW Motorrad Concept Link об’єднує неймовірний футуристичний дизайн, функціональність та новітні цифрові технології

BMW презентувала новий унікальний концептуальний мотоцикл
Фото BMW

BMW продемонструвала новий концепт-байк під назвою BMW Motorrad Concept Link на конкурсі автомобільної елегантності Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Про це йдеться на сайті BMWBlog.

Мотоцикл було створено за мотивами побудованого до 100-річчя марки BMW Motorrad Vision Next 100.

BMW Motorrad Concept Link втілює нове розуміння міської мобільності. Він пов’язує цифровий та аналоговий світи та фокусується на водієві та його потребах. Об’єднання функціональності та новітніх цифрових технологій перетворює його не лише на транспортний засіб, а й на комунікаційний пристрій одночасно.

«Для мене концепція BMW Motorrad Concept Link з її позачасовим і мінімалістичним стилем – це більше ніж концепт – це скоріше символ нової ери», – говорить Едгар Гайнріх, керівник відділу дизайну BMW Motorrad.

Мотоцикл унікальний як зовнішнім виглядом, так і функціональністю. Новинка відрізняється електромотором і футуристичним дизайном зі світлодіодною оптикою. Частина елементів силової установки, ходової частини та підвіски спеціально зроблена відкритою для демонстрації конструкції електробайку.

Мотоцикл має крісло, яке можна регулювати, що дає можливість робити його одно- або двомісним.

Панель приладів повністю цифрова, основні показники можуть проектуватись на вітровому склі. Таке рішення дозволить водієві менше відволікатись від дороги.

Ще однією особливістю концепт-байка є його зв'язок з мобільними гаджетами водія і об’єктами дорожньої інфраструктури. Німецька компанія розробила особливу захисну екіпіровку, в яку вмонтовані елементи управління для роботи з мотоциклом.

Силові та динамічні характеристики мотоциклу не озвучуються. Достеменно відомо, що він повністю електричний та екологічний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті