Великобританія знизила рівень терористичної загрози

Великобританія знизила рівень терористичної загрози

Проте влада закликала людей бути пильними

Британія понизила рівень терористичної загрози до «сурового» в суботу після значної роботи поліції, яка розслідувала напад терориста-смерника у Манчестері. Про це повідомляє Reuters.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей повідомила, що незалежний орган, який встановлює рівні терористичної загрози вирішив, що рівень має бути понижено із «критичного» (який означає, що напад може бути невідворотним) до «серйозного».

В результаті цього, солдати, які допомагали силам поліції, були виведені з вулиць Британії.

«За останні 24 голини поліцейські зробили велику роботу, і станом на сьогодні 11 підозрюваних знаходяться під вартою, – сказала Мей.  – Суспільство має розуміти, що «серйозний» рівень передбачає високу вірогідність атаки. Країна має зберігати пильність».

У п’ятницю старший офіцер по боротьбі з тероризмом у Великобританії сказав, що поліція досягла «величезного» прогресу – «велику частина мережі» було затримано.

Газета The Times повідомила у суботу, що співробітники розвідки виявили 23 000 джихадистських екстремістів, які проживають у Британії. 

Нагадаємо, в понеділок на стадіоні Manchester Arena пролунав вибух, внаслідок якого загинуло 22 особи, серед яких діти. Вже у вівторок Мей повідомила, що має інформацію, хто скоїв теракт.

Згодом, терористичне угрупування «Ісламська держава» офіційно заявило, що причетне до вибуху. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті