Тереза Мей висловила повну підтримку послу, який назвав Трампа «некомпетентним»

Тереза Мей висловила повну підтримку послу, який назвав Трампа «некомпетентним»

Трамп більше не хоче мати справу з послом Великобританії в США після витоку інформації

Тереза Мей висловила повну підтримку послу, який назвав Трампа «некомпетентним»
фото www.whitehouse.gov\news.sky.com

Прем’єр-міністр Тереза Мей заявила, що надає послу Великобританії в США свою «повну підтримку» після того, як Дональд Трамп заявив, що більше не матиме справи з сером Кімом Дерроком.

Про це Трамп оголосив після витоку внутрішньої інформації – записок посла до британського уряду, в яких Деррок називає Трампа «некомпетентним», «невмілим» і «ненадійним», пише news.sky.com.

У Twitter президент США написав, що Тереза Мей накоїла «безладу» із Brexit, та «хороша новина» для Великобританії полягає в тому, що «у них скоро буде новий прем'єр-міністр».

Також Трамп написав, що про сера Кіма Деррока в США теж «ніхто хорошого не думає, і нікому тут він не подобається», додавши: «Ми більше не будемо мати з ним справу».

Сер Кім Деррок «погано послужив Великобританії», зазначив Трамп.

У відповідь на Даунінг-стріт заявили, що сер Кім Деррок «як і раніше, користується повною підтримкою прем'єр-міністра».

Представник Терези Мей додав: «Ми ясно дали зрозуміти США, яким прикрим є цей витік інформації. Витік вибіркових фраз не відображає близькість і повагу, у якій ми підтримуємо відносини з США».

«Водночас ми також наголошуємо на важливості того, щоб посли могли давати чесні, без прикрас оцінки політики в своїй країні», – зазначили в Мей.

Нагадаємо, у пресу потрапили секретні послання до уряду британського посла в США, у яких той різко критикує Трампа та його адміністрацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті