ПриватБанк збільшив за І квартал депозитний портфель юросіб на 5,5 млрд грн

ПриватБанк збільшив за І квартал депозитний портфель юросіб на 5,5 млрд грн

Збільшення відбулося за рахунок депозитів онлайн

У 2017 році ПриватБанк, який віднедавна належить державі, став лідером банківського ринку щодо збільшення депозитного портфеля корпоративних клієнтів і підприємців.

Як повідомила прес-служба банку, за підсумками І кварталу 2017 року депозитний портфель юросіб збільшився на 5,5 млрд грн (до 19,5 млрд грн) завдяки впровадженню нових депозитів – онлайн – із більш гнучкими умовами розміщення коштів.

«Сьогодні понад 90% наших корпоративних клієнтів обслуговуються виключно через «Приват24», тому банк запропонував ринку абсолютно новий формат розміщення коштів у режимі онлайн з гнучкими умовами та ставками», – підкреслює перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Сергєєв.

За словами Сергєєва, «Тижневий плюс» – це новий короткостроковий депозит для корпоративних клієнтів з відкритою можливістю поповнення вкладу, пролонгацією і диференційованою ставкою.

Нагадаємо, 25 травня компанії Fintech Band та iBox Bank оголосили про запуск першого мобільного банку в Україні. Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговим періодом до двох місяців, нараховувати високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертати відсотки від покупок (кешбек).

Зазначимо Fintech Band – це IT-компанія, створена колишніми топ-менеджерами ПриватБанку, яка надає IT-, маркетингові та операційні послуги банкам в Україні та інших країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло