Колишні топ-менеджери Приватбанку запустили онлайн-банк

Колишні топ-менеджери Приватбанку запустили онлайн-банк

iBox Bank і Fintech Band оголосили про запуск першого mobile-only банку

Колишні топ-менеджери Приватбанку запустили онлайн-банк
Фото Shutterstock

Fintech Band та iBox Bank оголосили про запуск першого мобільного банку в Україні. Компанії готуються представити абсолютно нову кредитну картку й мобільний застосунок восени цього року, але попередню реєстрацію відкрито вже зараз.

«Ми довго сперечалися з власниками банку, наскільки Україна готова до такого формату. Адже mobile-only банків і в світі небагато! Але, врешті-решт, дійшли висновку, що відкривати відділення у XXI столітті – це божевілля. А смартфони сьогодні є майже у кожного другого українця», – розповів співзасновник Fintech Band Дмитро Дубілет.

Банк планує надавати кредитні ліміти до 100 000 грн з пільговим періодом до двох місяців, нараховувати високий відсоток на залишок власних коштів на картці, а також повертати відсотки від покупок (кешбек).

В арсеналі банку – по всій країні понад 5300 терміналі iBox, через це поповнення карт і робота з платежами буде зручнішою, ніж у будь-якому іншому банку.

«Ми дійшли висновку, що нам у партнери потрібні такі банки, які до цього не займалися картковим бізнесом або готові розлучитися з тією спадщиною, що в них є. Ми з iBox відкриваємо передзамовлення карт уже сьогодні», – повідомив співзасновник Fintech Band Михайло Рогальський.

Нагадаємо, у 2015 році власники мережі платіжних терміналів iBox придбали Агрокомбанк. Спочатку це був класичний універсальний банк, який надавав усі види банківських послуг фізичним і юридичним особам.

Через зміну бізнес-моделі в бік mobile-only керівництво банку прийняло рішення про закриття своїх відділень. Поточним клієнтам запропонують перейти на новий продукт восени цього року. До того часу поточні рахунки й картки працюватимуть у звичайному режимі.

Fintech Band – IT-компанія, створена колишніми топ-менеджерами ПриватБанку, надає IT-, маркетингові та операційні послуги банкам в Україні та інших країнах.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло