«Мрія» узгодила умови реструктуризації боргу перед IFC

«Мрія» узгодила умови реструктуризації боргу перед IFC

Агрохолдинг 1 серпня 2014 року допустив технічний дефолт

Агрохолдинг «Мрія» домовився щодо реструктуризації своєї заборгованості перед Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Обидві сторони погодили розподіл боргу на забезпечену і незабезпечену частини, а також умови реструктуризації забезпеченої частини боргу.

Незабезпечений борг агрохолдингу перед IFC буде реструктуровано на загальних для всіх незабезпечених кредиторів умовах. Угода підлягає документальному оформленню, і сторони сподіваються завершити цю процедуру найближчим часом, підкреслюється у повідомленні прес-служби «Мрії». 

Домовленість, досягнута з IFC, завершує процес узгодження умов реструктуризації боргу з забезпеченими кредиторами «Мрії», і тепер компанія зможе почати реструктуризацію незабезпеченого боргу практично на тих же умовах, які були узгоджені восени 2016 року.

Нагадаємо, 1 серпня 2014 року агрохолдинг допустив технічний дефолт. Компанія повідомила власників своїх цінних паперів на суму $400 млн про фінансові труднощі, які не дозволяють їй заплатити за поточними зобов'язаннями.

З лютого 2015-го контроль над активами перейшов до кредиторів компанії – переважно європейських і американських інвесторів, які прийняли рішення зберегти агрохолдинг, і на початку лютого-2015 був призначений новий менеджмент «Мрії».

У червні 2015 року агрохолдингу вдалося поповнити оборотний капітал шляхом залучення кредитної лінії на суму $25 млн. За станом на кінець серпня борг «Мрії» перед кредиторами становив $1,24 млрд, а до кінця 2015-го – $1,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло