IKEA підтвердила, що збирається зайти на український ринок

IKEA підтвердила, що збирається зайти на український ринок

Про час та місце своєї появи в Україні керівництво не повідомляє

IKEA підтвердила, що збирається зайти на український ринок
Фото Shutterstock

Шведська мережа меблів та товарів для дому IKEA справді має намір зайти на ринок України. Цю інформацію підтвердили в керівництві торговельної мережі на запит «Громадського».

В компанії зазначили, що наразі не готові назвати точний час своєї появи на ринку, однак повідомили, що франшиза для України дійсно надана.

Керівництво торговельної мережі поки що не стало повідомляти про місто і конкретний торговельний центр, де планується відкриття IKEA в Україні.

Нагадаємо, 29 травня глава правління ПрАТ «Мандарин Плаза» Олександр Черницький повідомив, що IKEA планує вийти на український ринок.

За його словами, IKEA може стати орендарем торговельно-розважального центру «Південний» у Голосіївському районі Києва.

IKEA давно намагалася зайти в Україну. Однак її спроби в 2005-му, 2008-му і 2015-му роках не увінчалися успіхом через корупцію і неможливість прозоро домовитися з місцевою владою про виділення земельних ділянок.

IKEA – шведська транснаціональна корпорація, одна з найбільших в світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Неофіційно присутність IKEA на місцевому ринку є позитивним сигналом для інших міжнародних інвесторів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло