Сенат США пропонує ввести нові санкції стосовно Росії

Сенат США пропонує ввести нові санкції стосовно Росії

Американські сенатори підготували законопроект, який вплине на ключові сфери економіки РФ

Сенат США пропонує ввести нові санкції стосовно Росії
Фото Shutterstock

Керівники банківського комітету Сенату США пропонують посилити санкції стосовно Росії через її дій в Україні та Сирії, а також у кіберпросторі Сполучених Штатів. Про це повідомляє Bloomberg.

Така пропозиція сигналізує, що частина Сенату США відходить від кроків адміністрації Трампа щодо покращення відносин між Сполученим Штатами та РФ.

З подібною ініціативою виступили голова банківського комітету сенатор із Айдахо Майк Крейпо та демократ із Огайо Шеррод Браун. Їх законопроект санкціонуватиме «широкі» нові санкції, направлені проти таких секторів як металургія, гірничовидобувна промисловість та залізні дороги.

Законопроект закріпить існуючі санкції, що включені до виконавчих наказів, що впливають на російські енергетичні проекти і боргове фінансування у ключових секторах економіки.

Текст законопроекту буде опубліковано пізніше.

Питання щодо російських санкцій було піднято кількома сенаторами після того як розвідувальне агентство оголосило у січні про втручання РФ в американські вибори 2016 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло