СБУ обшукує телеком-провайдера Wnet

СБУ обшукує телеком-провайдера Wnet

Причина обшуку не була оголошена

У телеком-компанії Wnet проводять обшук озброєні люди з нашивками СБУ, в формі, балаклавах, цивільному одязі. Нікого не випускають і не запускають до будівлі. Про це LIGA.net повідомила одна зі співробітниць компанії.

Редакція зв'язалася з однієї зі співробітниць компанії (її ім'я та посаду LIGA.net не може розголошувати). Жінка підтвердила, що проходять обшуки. «У частині людей нашивки СБУ. Є люди у формі, є в балаклавах, є в штатському, є зі зброєю», – уточнює вона. Всього, за її оцінками, близько 30 силовиків.

Як повідомляє співробітниця, частину колективу не випускають з будівлі. «Серед них є дві жінки, яким стало погано. Але швидку не пропускають», – повідомляє співрозмовниця. Інша частина колективу знаходиться на вулиці. Їм теж не можна нікуди йти. Головний офіс Wnet знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 50б.

Співрозмовниця не знає, що спровокувало обшук і які його причини.

Нагадаємо, що після введення в дію санкцій проти російських компаній під заборону потрапили російські сайти. Wnet на своєму сайті повідомив користувачів, що готовий виконати указ, але чекає додаткових роз'яснень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті