Ілон Маск більше не хоче бути радником Трампа

Ілон Маск більше не хоче бути радником Трампа

Якщо президент виведе США з кліматичної угоди, Маск припинить співпрацю з ним

Ілон Маск більше не хоче бути радником Трампа
фото Wikipedia

Ілон Маск, засновник компаній Tesla і SpaceX, оголосив, що перестане бути радником президента США Дональда Трампа, якщо той вирішить вивести США з Паризької кліматичної угоди.

Про це винахідник написав у своєму Twitter 31 травня:

«Не знаю, що буде далі з Паризькою угодою, але я зробив усе, що міг, щоб порадити напряму президенту США, через інших у Білому домі і через радників, щоб ми залишилися (в угоді – ред.)» – написав він.

Маск входить до складу двох рад при Трампі за участі голів найбільших американських компаній. Одна із них займається питаннями бізнесу та економіки, інша присвячена створенню робочих місць.

Відповідаючи на питання, що він зробить, якщо Трамп прийме протилежне рішення, Маск написав, що у нього «не буде іншого виходу», крім як залишити експертні ради при президенті.

Як повідомлялося, Дональд Трамп пообіцяв наступного тижня оголосити, чи залишаться США в Паризькій угоді зі зміни клімату.

Між тим світові ЗМІ повідомляють, що рішення про вихід Штатів з кліматичної угоди в адміністрації Трампа вже прийнято, і тепер залишається лише його оголосити.

Угоду про зміну клімату уклали 12 грудня 2015 року на Конференції ООН. 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку документ підписали 175 країн, серед них і Україна. Угода передбачає зобов'язання з обмеження викидів парникових газів з метою стримання підвищення температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах 2 градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті