Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
США виходить із Паризької угоди про кліматичні зміни

США виходить із Паризької угоди про кліматичні зміни

До виходу Трампа підштовхнула ініціатива 22 сенаторів

Президент США Дональд Трамп вирішив вийти із Паризької кліматичної угоди. Про це повідомляє Reuters із посиланням на Axious.

Трамп, який раніше називав угоду містифікацією, відмовився продовжити участь у знаковій домовленості на саміті «Великої сімки» у суботу, заявивши, що йому треба більше часу для прийняття рішення.

Деталі того, як саме США виходитиме із угоди, знаходяться на стадії розробки. Над ними працює невелика команда співробітників під керівництвом голови Агентства з охорони навколишнього середовища Скотта Прюітта.

Прюітт заявляв раніше, що не вірить у вирішальну роль вуглекислого газу у проблемі глобального потепління. Також він критикував Паризьку угоду із боротьби зі змінами клімату.

Паризька угода про кліматичні зміни була підготовлена у Парижі у 2015 році, підписана у квітні 2016 у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Підписи під документом поставили понад 170 країн. Паризька угода зобов’язала США до 2025 року скоротити викиди парникових газів на 26–28% порівняно з 2005 роком.

Це рішення поставить США в один ряд із Сирією та Нікарагуа, єдиними країнами у світі, які не підтримали Паризьку кліматичну угоду. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті