General Motors оголосила про скорочення робочих місць

General Motors оголосила про скорочення робочих місць

Частина звільнених працівників повернеться після повного відновлення автовиробництва

Автовиробник General Motors усуне одну із двох змін працівників на своєму заводі у місті Воррен, штат Мічиган, яка виготовляє трансмісії. Компанія не уточнює, скільки саме робочих місць буде скорочено, але, враховуючи, що загальна кількість штату складає близько 600 осіб – очікується, що роботу втратить половина. Про це повідомляє CNN.

«Нещодавні заходи по скороченню виробництва легкових автомобілів змусили нас відрегулювати виробництво трансмісій, – йдеться в повідомленні GM. – Така акція допоможе підтримувати стабільне виробництво і матиме найменший вплив на роботу заводу в подальшому».

Після семи років зростання, продаж автомобілів у 2017 році уповільнився. Автовиробники урізають виробництво так, щоб не залишалась велика кількість непроданих автомобілів.

Це уже вп’яте, коли GM припиняє роботу зміни на заводі в США з листопада 2016 року, в результаті чого було ліквідовано близько 5000 робочих місць.

Але очікується, що близько 700 працівників GM, яких було звільнено, повернуться до своєї роботи наступного року, коли автовиробник відновить виробництво у повному обсязі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло