«Кернел» купив агрохолдинг «Українські аграрні інвестиції»

«Кернел» купив агрохолдинг «Українські аграрні інвестиції»

Компанія заплатить $155 млн за 100%-ву частку в бізнесі

«Кернел» купив агрохолдинг «Українські аграрні інвестиції»
Фото: pixabay.com

Агрохолдинг «Кернел», один з найбільших в Україні, повідомив про завершення придбання 92,1% частки в рослинницькому бізнесі, який управляє більш ніж 190 000 га орендованих сільськогосподарських земель і зерносховищ приблизно на 200 000 тонн.

Як пояснюється у повідомленні «Кернел» на Варшавській фондовій біржі (WSE) у п'ятницю ввечері, компанія заплатить грошима $155 млн за 100% -ву частку в бізнесі, передає «Інтерфакс».

Покупець підкреслив: чистий оборотний капітал бізнесу, що купується, перевищує його чистий борг більш ніж на $30 млн.  «Кернел» розраховує завершити придбання частки, що залишилася – 7,9% – до 1 липня 2017 року.

Нагадаємо, у середині травня Антимонопольний комітет України дозволив компанії Jerste BV з Амстердаму, Нідерланди, що належить найбільшому виробникові масложирової продукції в Україні агрохолдингу «Кернел», придбати акції компанії з Люксембургу Ukrainian Agrarian Investments S.A., яка є холдинговою компанією агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції».

Згідно з повідомленням АМКУ в п'ятницю, 12 травня, відповідне рішення забезпечить «Кернелу» перевищення 50% голосів у вищому органі управління агрохолдингу УАІ.

А на початку травня стало відомо, що Jerste BV отримала дозвіл від Антимонопольного комітету України на придбання контрольних пакетів акцій десяти українських аграрних підприємств.

У березні Jerste BV отримала дозвіл АМКУ на придбання часток у статутних капіталах ще десяти українських аграрних підприємств. Всі вони належать компанії Renaisco BV – «дочці» швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло