«Кернел» отримав від АМКУ дозвіл купити «Українські аграрні інвестиції»

«Кернел» отримав від АМКУ дозвіл купити «Українські аграрні інвестиції»

Дозвіл забезпечить «Кернелу» перевищення 50% голосів у вищому органі управління УАІ

Антимонопольний комітет України дозволив компанії Jerste BV з Амстердаму, Нідерланди, що належить найбільшому виробникові масложирової продукції в Україні агрохолдингу «Кернел», придбати акції компанії з Люксембургу Ukrainian Agrarian Investments S.A., яка є холдинговою компанією агрохолдингу «Українські аграрні інвестиції».

Згідно з повідомленням АМКУ в п'ятницю, 12 травня, передає «Інтерфакс», відповідне рішення забезпечить «Кернелу» перевищення 50% голосів у вищому органі управління агрохолдингу УАІ.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що нідерландська компанія Jerste BV отримала дозвіл від Антимонопольного комітету України на придбання контрольних пакетів акцій десяти українських аграрних підприємств.

Зокрема, йшлося про такі підприємства, як «Агро Інвест Україна», «Агро Логістика Україна», «Богданівське» Вірфіл Лімітед», «Долинка-Агро», «Київська Русь» Вірфіл Лімітед», «Колос» Вірфіл Лімітед», «Коритня-Агро КМ», «Лан» Вірфіл Лімітед», «Лукашівка і К» і «Юшківці-Агро». 

Холдинг отримав право придбати частки у підприємствах, що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств.

Зазначимо, у березні Jerste BV отримала дозвіл АМКУ на придбання часток у статутних капіталах ще десяти українських аграрних підприємств. 

Всі підприємства належать компанії Renaisco BV – «дочці» швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

Мова про такі підприємства, як «Чернівчанка-Агро», Бужанське»,  «Віта-Колос», «Інтерагроінвест», «Кряж і К», «Лучанське-2»,  «Мрія», «Поділ», «Світанок»,  «Федюківка-Агро». Всі вони знаходяться в Черкаській, Вінницькій та Київській областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло