Літаючі автомобілі SkyDrive візьмуть участь у запаленні Олімпійського вогню у 2020 році

Літаючі автомобілі SkyDrive візьмуть участь у запаленні Олімпійського вогню у 2020 році

Стартап співробітників Toyota вже має перші успіхи

Літаючі автомобілі SkyDrive візьмуть участь у запаленні Олімпійського вогню у 2020 році
фото Shutterstock

Група інженерів, яких підтримує автовиробник Toyota Motor, продемонстрували свій літальний апарат в суботу, який за їх сподіваннями, зможе запалити Олімпійський вогонь на церемонії відкриття Олімпійських Ігор в Токіо 2020році. Про це повідомляє Reuters.

Стартап Cartivator об’єднав 30 інженерів, включно із кількома молодими співробітниками компанії Toyota, які розпочали роботу над створенням літаючого автомобіля SkyDrive в 2014 році за допомогою краудфандінгових платформ (фінансування проекту великою кількістю людей).

Голова стартапу Тсубаса Накамура сказав, що хоч автомобіль знаходиться на початковому етапі розробки, група розраховує провести перший рейс з пілотом на борту до кінця 2018 року.

Під час демонстрації нинішня тестова модель змогла здійнятися в повітря та пролетіти над землею декілька секунд. Накамура сказав, що дизайн вимагає більшої стабільності, що дозволить прототипу знаходитись у повітрі довше і достатньо високо, щоб запалити Олімпійський вогонь.

Інженери Cartivator прагнуть створити свій літаючий автомобіль найменшим в світі електромобілем, який можна буде використовувати в маленьких районах міста, і сподіваються на комерсалізацію автомобіля у 2025 році.

Минулого місяця, Toyota та група її компаній погодилась інвестувати 42,5 млн ієн ($385 000) у проект протягом наступних трьох років. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло