Нафтогазові компанії Eni та BP впроваджують технологію блокчейну

Нафтогазові компанії Eni та BP впроваджують технологію блокчейну

Блокчейн-платформи збільшать ефективність та зменшать видатки компаній

За словами розробників BTL Group, нафтові компанії BP та Eni посилюють використання технології блокчейнів, починаючи впроваджувати торгівлю через блокчейни разом із звичайними «живими» торговими системами. Про це повідомляє Reuters.

Енерготрейдери, разом із австрійською компанією Wien Energy, раніше тестували блокчейн-платформу BTL Interbit протягом 12 тижнів під час торгівлі європейським природним газом.

Наприклад, система блокчейн визначила невідповідність у розподілі обсвягу торгівлі французьким газом, який Eni продавала BP, і виправила помилку, на що було б потрібно набагато більше часу на більш пізній стадії, сказав представник BTL.  

Eni та BP відмовились від коментарів.

Блокчейн – це розподілена база даних, яка підтримує постійно зростаючий перелік записів, званих блоками, захищена від підробки та переробки. Початково така база даних була закладена в основу криптовалюти біткоін.

«Використання такої технології може допомогти спростити офісні процеси, що призведе до кращого захисту від кіберзагроз і значній економії коштів», – зазначив Ендрю Вузи, партнер консалтингової компанії EY, який допомагав контролювати етап тестування. 

Про те, як працює блокчейн, дивіться у відео Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло