Вище тільки зірки: курс біткоіна злетів уже до $3000
Капіталізація ринку криптовалюти наблизилася до McDonald's і Boeing

У ніч на вівторок, 6 червня, середньозважений курс біткоіна впритул наближався до $3000, тоді як сукупна ринкова капіталізація ринку криптовалют подолала позначку в $100 млрд, повідомляють Вести Экономика.
Нагадаємо, ще в суботу, 3 червня, ціна біткоіна подолала позначку в $2500, але бичачий тренд допоміг їй вийти на нові історичні висоти.
Таке зростання пов'язане з активністю на азіатських ринках, включаючи японську біржу bitFlyer, корейську bithumb і китайські OKCoin та Huobi. Саме вони пред'являють основний попит на біткоіни, за рахунок чого ціна на цих майданчиках істотно вища, ніж на європейських і американських біржах.

Сукупна ринкова капіталізація ринку криптовалюти вперше перевищила $100 млрд (з них $46 млрд припадають на біткоіни). Піковий показник склав $101,913 млрд, а це вже зовсім близько до капіталізації таких гігантів, як McDonald's ($106,4 млрд) і Boeing ($108,8 млрд).
Глава хедж-фонду Global Investment Fund Advisors Bitcoin Деніел Мастерс в інтерв'ю CNBC повідомив, що протягом 8–14 місяців біткоін може досягти курсу в $4000. Однак у короткостроковій перспективі курс може відскочити до позначки $1100 за монету. Мастерс посилається на досвід попередніх піків, за якими неминуче йшло падіння курсу біткоіна.
Основним драйвером зростання біткоіна експерти називають легалізацію криптовалюти в Японії в квітні. На частку японської єни і корейської вони зараз припадає 48,6% усіх біржових угод. Крім того, інвестори бояться політичної невизначеності, пише CNBC.
Раніше на цьому тижні курс ефіру, ще однієї криптовалюти на основі блокчейн-протоколу Ethereum, досяг історичного рекорду, коли подорожчав до $250,41, повідомляє CNBC. На початку 2017 року ефір торгувався на рівні $8,52. Таким чином, за п'ять місяців віртуальна валюта подорожчала на 2839%. На початку сесії 5 червня ефір торгувався в районі $246.
Ефір до кінця 2018 року може перевершити за капіталізацією біткоіни, повідомляє Bloomberg з посиланням на слова Олафа Карлсона-Ві, головного виконавчого директора криптовалютного хедж-фонду Polychain Capital. Фонд, запущений у Сан-Франциско, вже отримав інвестиції від таких венчурних фірм, як Andreessen Horowitz і Union Square Ventures.
«В Ethereum ми бачимо набагато багатшу, складнішу екосистему для розробників, яка розвивається дуже-дуже швидко. Це і призвело до того, що ціна ефіру зростає набагато агресивніше за ціну біткоіна».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].