Рада знову взяла курс на членство в НАТО

Рада знову взяла курс на членство в НАТО

Тепер однією з основ зовнішньої політики буде поглиблення співпраці України з Альянсом

На засіданні в четвер, 8 червня, Верховна Рада визначила поглиблення співпраці України з НАТО з метою набуття членства в цій організації як основу зовнішньої політики. Відповідний законопроект №6470 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зовнішньополітичного курсу України підтримали 276 народних депутатів на пленарному засіданні. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Ради.

Документ передбачає, що тепер однією з основ зовнішньої політики буде поглиблення співпраці України з НАТО з метою отримання членства в організації.

«Уже давно настав час чітко законодавчо Встановити наш безпековий Зовнішній курс – курс на членство в НАТО. Єдине об'єднання вільних країн, яке може ефективно боротися проти російської агресії – Північноатлантічній союз», – заявив автор законопроекту голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Зараз українське законодавство передбачає поглиблення співпраці з Організацією Північноатлантичного договору з метою «досягнення критеріїв, необхідних для отримання членства в цій організації».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті