САП не отримала дозвіл на стягнення 100 млн грн застави за Насірова до держбюджету

САП не отримала дозвіл на стягнення 100 млн грн застави за Насірова до держбюджету

Рішення оскарженню не підлягає

Солом'янський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про стягнення 100 млн грн застави, внесеної за відстороненого від посади голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, до державного бюджету. Таке визначення оголосила головуюча в засіданні слідчий суддя. Про це повідомляють Українські Новини.

Суддя оголосила тільки резолютивну частину рішення. Мотивуюча частина рішення буде оголошено 12 червня. Рішення оскарженню не підлягає.

В кінці квітня суд продовжив зобов'язання Насірова носити електронний браслет стеження, не залишати Київ і не виїжджати за кордон до 26 червня.

7 березня суд заарештував Насірова, але він вийшов під заставу в сумі 100 млн грн.

Нагадуємо, що детективи НАБУ відмовили відстороненому голові ДФС у наданні дозволу на виїзд за межі України. Таке рішення ухвалено 30 травня за результатами розгляду клопотання підозрюваного.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло