Держстат: інфляція в Україні у травні прискорилася до 1,3%
А у річному вимірі – до 13,5%

Державна служба статистики повідомила, що у травні інфляція в Україні зросла до 1,3% в порівнянні з 0,9% в квітні.
Згідно з її даними, передає «Інтерфакс», у річному вимірі (по відношенню до аналогічного періоду минулого року) зростання споживчих цін за підсумками травня також прискорилося до 13,5% з 12,2% за підсумками квітня.
З початку поточного року інфляція склала 6,2%, уточнили аналітики Держслужби статистики.
Нагадаємо, наприкінці травня Кабмін погіршив прогноз інфляції на 2017 рік з 8% до 11,2%.
Зазначимо, у квітні інфляція в Україні знизилася до 0,9% порівняно з 1,8% у березні, 1% – в лютому і 1,1% – в січні. З початку поточного року інфляція склала 4,9%.
Згідно з даними Державної служби статистики, у річному вимірі зростання споживчих цін за підсумками квітня також сповільнилося до 12,2% з 15,1% за підсумками березня, до 14,2% – за підсумками лютого і до 12,6% – за підсумками січня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].