Банк «Новий» планує піти з банківського ринку

Банк «Новий» планує піти з банківського ринку

Банк планує продовжити роботу на фондовому ринку

Акціонери банку «Новий» (Дніпро) розглянуть питання про припинення банківської діяльності на позачергових зборах акціонерів 26 червня цього року, повідомляє Інтерфакс.

«Припинити здійснення банківської діяльності ПАТ АКБ «Новий» в порядку, визначеному ст. 2 закону «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», без припинення після відкликання банківської ліцензії діяльності згідно з ліцензією на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку (діяльності з торгівлі цінними паперами – брокерської діяльності)», – йдеться в проекті рішення.

Згідно з даними на сайті банку, датованим 1 січня 2017 року, його найбільшим акціонером є ДП «Конструкторське бюро» Південне «ім. М.К.Янгеля» – 18,3%, сім фізосіб прямо або опосередковано володіють пакетами по 9,88% – 9,99%.

Чистий збиток банку за перший квартал 2017 року склав 11,82 млн грн.

За даними НБУ, банк «Новий» на 1 квітня 2017 року за розміром активів (770,59 млн грн) займав 58-е місце з 90 працюючих на той момент банків зі статутним капіталом 150 млн грн, власним капіталом 36,7 млн ​​грн.

Банк «Новий» заснований в квітні 1992 року, надає послуги фізичним та юридичним особам. Також банк є членом Асоціації українських банків та відноситься до 2 групи банків (менше 0,5% активів банківської системи).

Нагадаємо, з початку минулого року українські банки закрили 26% своїх філій. Частина відділень закрилася через неплатоспроможність банків – регулятор за цей час вивів з ринку 27 гравців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло