Огляд криптовалют: біткоін перетнув новий ціновий рубіж та може закріпитися

Огляд криптовалют: біткоін перетнув новий ціновий рубіж та може закріпитися

Минулого тижня ціни Азіатського регіону дозволили наздогнати себе іншим фіатним парам з біткоін

У червень біткоін увірвався на хвилі нового цінового рекорду, сягнув позначки $3000. Не дивлячись на відсутність гучних тригерних подій, загальний новинний фон залишається позитивним. У всьому світі збільшується кількість мітапів і конференцій, присвячених біткоіну та блокчейну. Японський IT-гігант Fujitsu розробив блокчейн-платформу для безпечного обміну корпоративною інформацією. У штаті Невада, США, з'явився законопроект, що забороняє оподаткування блокчейн-трнзацій. Лунають нові заяви держав (наприклад, КНР) про те, що біткоін та блокчейн – це виклик існуючій банківсько-фінансовій системі.

Ціна біткоіна на топ-5 біржах станом на 8:30 12 червня 2017 року, % зміни за тиждень

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2612 $2920 $2981 ¥319428 ₴77 299
Огляд криптовалют: біткоін перетнув новий ціновий рубіж та може закріпитися

Криптотрейдер та головний ідеолог bitup.io Кір Келевра в коментарі Mind зазначив, що найбільшим ціновим драйвером географічно залишається Азіатський регіон: Японія, Корея і Китай. Вони так само спільно формують основний попит на першу криптовалюту – понад 30%. Результатом такого підвищеного попиту в цих регіонах є значна відмінність цін на біткоін порівняно з популярними біржами європейського і американського регіонів. Проте минулого тижня ціни Азіатського регіону дозволили себе наздогнати іншим фіатним парам з біткоін. На ранок 12 червня розрив становить $50, і ціни на азіатських біржах закріпилися на рівні нового максимуму – близько $3050.

Також у лідерах міцно тримається і Kraken, який об'явив, що не збирається підвищувати комісії на виведення коштів, що безпосередньо допомогло парі btc/usd вийти на друге місце за середнім значенням усіх пар з біткоіном.

Технічний аналіз:

Огляд криптовалют: біткоін перетнув новий ціновий рубіж та може закріпитися

Прогноз минулого тижня повністю виправдав позитивний варіант розвитку подій. Ціна підійшла до опору, стрімко вийшла за рівень major creek – $2755 і продовжила рух до чергових максимумів.

Вчора, 11 червня, ціна на декількох популярних біржах (Coinbase, Bitfinex) досягла $3000, проте відразу ж опустилася до цього рівня.

Загальний показник ринку криптовалют перевершив показник $100М, з часткою біткоіна – 43,8% (різниця між btc і eth становить лише 15%).

Рекомендується входити в угоди, якщо рівень у $3000 виявиться психологічно сильним і ціна піде шукати попит нижче – до попереднього рівня підтримки, та, якщо ціна піде вище $3000 с наступними ретестом цього рівня на міцність і фіксацією прибутку деякими гравцями.

Головна рекомендація залишається також самою: на тлі підвищеної волатильності входити в операції на цінових відкатах з обов'язковим наданням уваги ризикам згідно з вашими обсягами позицій.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло