«Турбоатом» уклав договори страхування з СК «Альянс» на майже 6 млн грн

«Турбоатом» уклав договори страхування з СК «Альянс» на майже 6 млн грн

Термін дії договорів – до 31 жовтня 2023 року включно

Страхова компанія «Альянс», що спеціалізується на ризиковому страхуванні, уклала з «Турбоатомом» договір страхування майна, що знаходиться в процесі виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших робіт, на 5,985 млн грн.

Про це, із посиланням на повідомлення в системі електронних закупівель ProZorro, передає «Інтерфакс».

Страхуванню підлягає завершення і введення в експлуатацію агрегату №13, блок 4 другої черги Дністровської ГАЕС. Згідно з угодою, страховик надає послуги зі страхування майна, страхування від вогневих ризиків та стихійних явищ, відповідальності перед третіми особами. 

Зазначимо, сукупний розмір податку на прибуток, сплачений страховими компаніями України, за попередніми даними, за 2016 рік склав близько 950 млн грн. Ця цифра на 140 млн більше, ніж за 2015 рік. 

А сукупний розмір страхових платежів, які отримали в 2016 році страхові компанії України за договорами страхування фізичних осіб, за попередніми даними, склав 13,1 млрд грн, що на 29%, або на 3 млрд грн, більше, ніж за 2015 рік.  

Нагадаємо, минулого тижня Mind представив рейтинг надійності українських страхових компаній, складений за фінансовою звітністю 2016 року. Складаючи цей рейтинг, редакція Mind прагнула допомогти клієнтам і партнерам страховиків оцінити стан ритейлових страховиків для прийняття рішення щодо співпраці з тією чи іншою компанією. Журналісти також проаналізували, що може загрожувати стабільності страховиків у короткостроковій перспективі. 

Перші місця рейтингу займають дочірні підприємства міжнародних фінансових груп – з німецькими, французькими, канадськими коренями. Найвищу позицію серед страховиків з українськими коренями зайняла «Експрес-страхування» сім'ї Васадзе.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло