СБУ викрила хабарницьку схему у філії «Укрзалізниці»

СБУ викрила хабарницьку схему у філії «Укрзалізниці»

Затримали начальника регіонального вузла та одного з керівників київського підрозділу «Енергозбуту» під час отримання 250 000 грн

Окремих керівників філії «Енергозбут» публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» викрили у систематичному отриманні хабарів з підприємців.

Як повідомляє Служба безпеки України, чиновники розробили корупційний механізм надання послуг комерційним структурам.

СБУ викрила на хабарі керівництво філії «Енергозбут» Укрзалізниці_1

За офіційними даними, тарифи філії «Енергозбут» нижчі за розцінки обленерго.

Оперативники спецслужби затримали у Вінниці начальника регіонального вузла та одного з керівників київського підрозділу «Енергозбуту» під час отримання 250 тисяч грн від бізнесмена за укладання корупційної угоди на постачання електроенергії.

Під час обшуків у центральному офісі філії «Енергозбут» у Києві, структурних підрозділах у Вінницькій області та за місцями проживання фігурантів справи, співробітники СБУ виявили документацію, яка підтверджує функціонування у філії «Укрзалізниці» «сталої структурованої системи одержання хабарів у особливо великих розмірах».

В одного із затриманих правоохоронці вилучили так звану «чорну касу» «Енергозбуту», майже мільйон гривень та «чорну» бухгалтерію з обліку отриманих коштів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення організаторів та учасників корупційного механізму в керівництві ПАТ «Укрзалізниця» та філії «Енергозбут».

За матеріалами СБУ буде також ініційовано проведення ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Енергозбут» та енергоаудиту «Укрзалізниця».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло