Краса, що вбиває: одна з причин пожежі в лондонській Grenfell Tower – її блискуча поверхня

Краса, що вбиває: одна з причин пожежі в лондонській Grenfell Tower – її блискуча поверхня

Будівля мала радувати своїм блиском мешканців оточуючих будинків

Краса, що вбиває: одна з причин пожежі в лондонській Grenfell Tower – її блискуча поверхня
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Причиною пожежі, яка 14 червня знищила лондонську багатоповерхівку Grenfell Tower і призвела до загибелі 12 людей, могло стати зовнішнє покриття. Блискуче облицювання будівлі могло спричинити максимально швидке поширення вогню по стінах. Про це повідомляє видання The Independent.

17 загиблих, десятки поранених: безпрецедентна пожежа у Лондоні 14 червня в західному Лондоні спалахнула пожежа в 24-поверховому житловому будинку Grenfell Tower. Однією з причин трегедії називають зовнішнє покриття будівлі. Детальніше читайте тут: http://bit.ly/2rzCXxK Джерело відео: Reuters

Posted by Mind UA on Thursday, 15 June 2017

Блискучий матеріал поверхні було вибрано при реконструкції будівлі не випадково, а щоб радувати око багатих власників навколишніх будинків цього престижного кварталу.

Під час реконструкції, яка проводилася минулого року, зовнішні стіни Grenfell Tower покрили блискучим покриттям, щоб «оновити» її зовнішній вигляд. Це покриття потім допомогло в швидкому поширенню вогню вгору по будівлі, дозволяючи йому знищити всю споруду і вбивати людей всередині, пише видання.

Блискуче облицювання – це недорогий спосіб покращення зовнішньої частини будівлі – було спеціально обране, щоб вежа мала кращий вигляд на краєвидах, що відкриваються з розкішних квартир, які оточують північ Кенсінгтона, відповідно до планових документів, наголошує автор матеріалу.

«Зміни у вежі покращать її зовнішній вигляд, особливо якщо дивитися з боку навколишніх районів», – йдеться в документах.

У плановому документі за 2014 рік, який містить проектно-кошторисні дані про роботу, не раз згадується «зовнішній вигляд всього кварталу».

Вибрані матеріали повинні «узгоджуватися з характером і зовнішнім виглядом всього мікрорайону», і «відповідати умовам життя людей, які живуть поблизу об’єкта», йдеться в планах реконструкції.

Як повідомлялося, у середу 14 червня в західному Лондоні спалахнула пожежа в 24-поверховому житловому будинку близько 1.00 за місцевим часом. Поліція підтвердила загибель 12 людей внаслідок пожежі. При цьому в поліції попереджають, що кількість жертв може зрости, оскільки багато людей заявлено зниклими безвісти.

При гасінні вогню були задіяні десятки одиниць техніки і близько 200 пожежників. 65 людей пожежники змогли врятувати з вогню.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло