«Укренерго» планує запуск антрацитових блоків ТЕС з липня

«Укренерго» планує запуск антрацитових блоків ТЕС з липня

На ринку електроенергії діє надзвичайний стан

Національна енергетична компанія «Укренерго» планує запуск антрацитових блоків ТЕС з липня, заявив в. о. директора «Укренерго» Всеволод Ковальчук

Про це повідомили Українські Новини.

«З огляду на те, що зараз очікується збільшення споживання через зростання температури з липня і значна частина блоків «Енергоатома» йде в ремонтну компанію, ми будемо змушені для забезпечення відповідності виробництва попиту запускати антрацитові блоки вже з липня», – сказав він.

Запаси вугілля антрацитових марок на складах теплоелектростанцій з 6 по 12 червня збільшилися на 6,8%, або на 38 600 тонн до 608 800 тонн, при цьому запаси антрацитового вугілля на складах теплоелектроцентралей (ТЕЦ) за цей період скоротилися на 10%, або на 6 800 тонн до 59 500 тонн.

З 17 лютого на ринку електроенергії діє надзвичайний стан, який було введено у відповідь на повне припинення поставок антрацитового вугілля з території Донецької та Луганської областей, неконтрольованої українською владою.

14 червня Кабінет Міністрів продовжив дію надзвичайного стану в енергетиці ще на 1 місяць – до 17 липня.

Нагадаємо, що ДТЕК почав поставки російського антрацитового вугілля на Придніпровську і Криворізьку теплоелектростанції (Дніпропетровська область) зі своїх вугільних шахт у Ростовській області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло