ДТЕК почав постачати на свої ТЕС антрацит із Росії

ДТЕК почав постачати на свої ТЕС антрацит із Росії

Поставки відбуваються з шахт, що належать підприємству

ДТЕК почав постачати на свої ТЕС антрацит із Росії
Фото: pixabay.com

ДТЕК почав поставки антрацитового вугілля на Придніпровську і Криворізьку теплоелектростанції (Дніпропетровська область) зі своїх вугільних шахт у Ростовській області.

Про це «Українським Новинам» повідомила прес-служба «ДТЕК Енерго».

За інформацією прес-служби, до початку відвантаження на Придніпровську і Криворізьку ТЕС перших партій вугілля з ПАР, які очікуються в червні, ДТЕК прийняв рішення направити на ці станції частину антрациту з Шахтоуправління «Обухівське» (Ростовська область, Росія).

Це підприємство входить до складу ДТЕК і на даний час в першу чергу забезпечує потреби Луганської ТЕС. Адже вона не має інших варіантів поставки вугілля залізницею, крім як з Росії.

«Завчасне поповнення складів Придніпровської та Криворізької ТЕС, які будуть включатися в роботу при істотному зростанні навантаження на енергосистему України, дасть можливість станціям довше виробляти електроенергію в необхідному для енергосистеми країни режимі», – відзначають в компанії.

Прес-служба «ДТЕК Енерго» підкреслює, що основна частина антрациту для роботи цих станцій буде імпортована з Південно-Африканської Республіки.

Нагадаємо, за 2016 рік ДТЕК скоротив свою частку у виробництві електроенергії в Україні на 1,8% – до 24,3%.

Крім того, 1 квітня ДТЕК розпочав продаж електроенергії в Молдову. Завдяки контракту молдавського акціонерного товариства «Енергоком» з українським DTEK Trading Міністерство економіки Молдови планує заощадити понад $300 млн. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті