Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
СБУ заборонила користуватися російськими сервісами при реєстрації доменів

СБУ заборонила користуватися російськими сервісами при реєстрації доменів

З метою недопущення нанесення шкоди інформаційні безпеці України

СБУ просить не використовувати російські поштові сервіси при реєстрації та керуванні доменними іменами. Про це йдеться в листі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ на адресу Інтернет Асоціації України від 13 червня.

Про це йдеться в повідомленні Економічної Правди.

Там зазначено, що в ході здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави, цим департаментом виявлено порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні «*ua», «*укр» в т. ч. «gov.ua».

«Зокрема, для управління доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній «Яндекс» та «Mail.ru», щодо яких введено спеціальні обмеження згідно з указом президента від 15.05.2017 №133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», – йдеться в документі.

«З метою недопущення нанесення шкоди інформаційній безпеці України, просимо ... провести роз'яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації та керуванні доменними іменами», – зазначили в департаменті.

Нагадаємо, що петиція на сайті президента України про скасування блокування доступу до російської соціальної мережі «ВКонтакте» у встановлений термін набрала 25 000 необхідних підписів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті