Держаудитслужба виявила в Аграрному фонді порушень на близько 11,5 млн грн

Держаудитслужба виявила в Аграрному фонді порушень на близько 11,5 млн грн

Висновки ревізії передані до правоохоронних органів

Держаудитслужба виявила в Аграрному фонді порушень на близько 11,5 млн грн
Фото: pixabay.com

Державна аудиторська служба України під час ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ «Аграрний фонд» виявила порушення на загальну суму близько 11,5 млн грн.

Відповідно до повідомлення прес-служби відомства, ревізія стосувалася періоду з 1 листопада 2015 року по 31 грудня 2016-го.

Госаудітори, зокрема, виявили, що «Перша логістична компанія», порушуючи умови договору з «Аграрним фондом» на перевезення товарно-матеріальних цінностей, істотно завищила вартість своїх послуг. Однак «Аграрний фонд» ці послуги оплатив, через що зазнав збитків більш ніж на 380 000 грн.

«Аграрний фонд» також втратив 105 000 грн через те, що ДП «Спецагро», з яким було укладено договір на відшкодування витрат вартості комунпослуг і утримання та експлуатаційного обслуговування нерухомого майна, завищило обсяги наданих послуг, які Аграрний фонд також сплатив.

Також на вимогу правоохоронних органів Аграрний фонд зберігав цукор-пісок як речові докази у кримінальних виробництвах, власником якого є держава в особі іншої юрособи – Державної спеціалізованої бюджетної установи «Аграрний фонд». Тим самим порушивши порядок зберігання речових доказів стороною обвинувачення. В результаті «Аграрний фонд» здійснив покриття витрат іншої юрособи на зберігання речових доказів на понад 11 млн грн.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів. Про результати ревізії також поінформований орган управління «Аграрного фонду» – Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Зазначимо, ініціатором перетворення «Аграрного фонду» в ПАТ виступило саме МінАПК, мотивуючи це можливістю фонду залучати небюджетні кошти та здійснювати інвестпроекти в аграрному секторі.

На початку 2017 року Фонд держмайна прийняв рішення про приватизацію ПАТ «Аграрний фонд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло