Ашан отримав дозвіл від АМКУ на покупку «Каравану»

Ашан отримав дозвіл від АМКУ на покупку «Каравану»

Всі магазини мережі «Караван» переходять під управління французької мережі

«Ашан Україна» підписав угоду з мережею гіпермаркетів «Караван» на покупку дев'ять магазинів. Про це повідомила прес-служба компанії «Ашан Україна», пише rau.ua. Реалізація викупу за угодою обумовлена отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

«Ашан» має намір зміцнити позиціонування в Україні і запустити нові формати магазинів. Зараз компанія налічує 11 гіпермаркетів в 5 містах – Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя та Кривий Ріг, а також електронну комерцію в Києві і регіоні. Завдяки викупу мережі «Ашан» посилить свою присутність в Києві, а також буде присутній в чотирьох нових містах – Харків, Дніпро, Житомир та Чернівці. Мережа «Караван» оперує 9 гіпермаркетами в Україні.

Про суму угоди інформації поки немає. У докризові роки власники оцінювали 50 + 1% керуючої компанії мережі гіпермаркетів Караван в $120-150 млн.

Нагадаємо, інформація про те, що Сергія Хрипкова і Олексія Гордієнко збираються продати мережу з'явилася на початку року.

«Бажання Хрипкова і Гордієнко позбутися активу більш ніж очевидно. Зараз в Україні бажання вийти з бізнесу є у багатьох власників торгових мереж. Багато невеликих мережі збиткові, і власники розуміють, що не зможуть і далі продовжувати працювати. А з огляду на формат Каравану, їх об'єкти можуть бути цікаві лише Cільпо або Ашан», – прокоментував RAU директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Минулий рік «Ашан» закінчив з приблизною виручкою в 11,5 млрд грн (розрахунок проводився за непрямими показниками).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло