Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Ашан отримав дозвіл від АМКУ на покупку «Каравану»

Ашан отримав дозвіл від АМКУ на покупку «Каравану»

Всі магазини мережі «Караван» переходять під управління французької мережі

«Ашан Україна» підписав угоду з мережею гіпермаркетів «Караван» на покупку дев'ять магазинів. Про це повідомила прес-служба компанії «Ашан Україна», пише rau.ua. Реалізація викупу за угодою обумовлена отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

«Ашан» має намір зміцнити позиціонування в Україні і запустити нові формати магазинів. Зараз компанія налічує 11 гіпермаркетів в 5 містах – Київ, Львів, Одеса, Запоріжжя та Кривий Ріг, а також електронну комерцію в Києві і регіоні. Завдяки викупу мережі «Ашан» посилить свою присутність в Києві, а також буде присутній в чотирьох нових містах – Харків, Дніпро, Житомир та Чернівці. Мережа «Караван» оперує 9 гіпермаркетами в Україні.

Про суму угоди інформації поки немає. У докризові роки власники оцінювали 50 + 1% керуючої компанії мережі гіпермаркетів Караван в $120-150 млн.

Нагадаємо, інформація про те, що Сергія Хрипкова і Олексія Гордієнко збираються продати мережу з'явилася на початку року.

«Бажання Хрипкова і Гордієнко позбутися активу більш ніж очевидно. Зараз в Україні бажання вийти з бізнесу є у багатьох власників торгових мереж. Багато невеликих мережі збиткові, і власники розуміють, що не зможуть і далі продовжувати працювати. А з огляду на формат Каравану, їх об'єкти можуть бути цікаві лише Cільпо або Ашан», – прокоментував RAU директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Минулий рік «Ашан» закінчив з приблизною виручкою в 11,5 млрд грн (розрахунок проводився за непрямими показниками).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті