Росія збирається ввести санкції проти США

Росія збирається ввести санкції проти США

У Кремлі вирішили керуватися принципом «око за око»

Росія збирається відповісти на санкції Сполучених Штатів заходами у відповідь. Це головний принцип реакції: якщо проти твоєї країни вводять санкції – слід вводити санкції у відповідь, вважає прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков. Зараз в Росії продумуються і розробляються санкції проти США. Про це повідомляє видання «Вести-Экономика».

«Як показують попередні санкції, головний принцип реакції на санкційні дії – це принцип взаємності. Це цілком зрозуміло. На експертному рівні, звісно, різні варіанти (заходів у відповідь -ред.) формулюються і пропонуються», – зазначив Пєсков.

У Кремлі «з жалем» відреагували на нові американські санкції, звинувативши США в тому, що вони не хочуть шукати конструктивне вирішення української проблеми.

«Санкції сприйняли з жалем. З жалем від того, що ставка на санкційну риторику є далекою від конструктивізму, а головне – далекою від реальної демонстрації політичної волі на врегулювання тієї проблеми, яку ми маємо навколо України», – сказав Пєсков.

Як зазначає видання, заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков заявив напередодні, що Росія починає розробляти заходи у відповідь на розширення американських санкцій.

Нагадаємо, Мінфін США у вівторок розширив список санкцій щодо компаній і фізосіб з Росії та Донбасу через російську агресію в Україні. У список потрапили 38 нових компаній (в тому числі 21 «дочка» «Транснефти»), чиновники – «міністр економіки Криму» Андрій Мельников та замголови Мінекономрозвитку РФ Сергій Назаров, а також російські байкери «Ночные волки» на чолі з Олександром Залдостановим та ООО «Байк.В.Центр». Крім того, під санкції потрапили ряд російських банків, які працюють в Криму: банк «Рубльов», Чорноморський банк розвитку і реконструкції, банк «Сєвєрний кредит»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло