Укрнафта продасть чотири тисячі свердловин

Укрнафта продасть чотири тисячі свердловин

Причиною продажу є бажання збільшити фінансування більш привабливих проектів

Голова компанії Марк Роллінс заявив, що Укрнафта хоче продати недіючі, законсервовані і неперспективні свердловини, щоб залучити додатковий інвестиційний ресурс.

Про це повідомляє OilNews, передає ЛІГА.Бізнес.

За словами Роллінса, це нормальна бізнес-логіка, коли компанія з обмеженим інвестиційним капіталом відмовляється від неперспективних активів з метою збільшення фінансування більш привабливих проектів.

«Зараз в Укрнафті близько 4 тис. свердловин, які не працюють або законсервованих в різні періоди. Якщо є інвестор, який готовий прийти і заплатити гроші за свердловини, які ПАТ не експлуатуються, я не бачу в цьому проблеми. Звичайно, ми будемо розглядати такі пропозиції від інвесторів. Якщо ціна справедлива, ми інвестуємо отримані гроші в наші перспективні проекти «, – сказав Роллінс.

Обмеженням для ефективного продажу незадіяних активів Роллінс вважає законодавчу заборону на продаж спеціальних дозволів на користування надрами. У поточних умовах компанія може продавати лише свердловини, а право на видобуток вуглеводнів на певному родовищі (ліцензія) все одно залишається за нею.

Ідею продажу таких активів менеджмент компанії вже озвучив наглядовій раді. На його останньому засіданні було вирішено провести оцінку активів і представити конкретні пропозиції.

Нагадаємо, що «Укрнафта» має намір реалізовувати непрофільне майно через систему ProZorro.sale.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло