Кабмін опублікував план щодо докапіталізації ПриватБанку

Кабмін опублікував план щодо докапіталізації ПриватБанку

ПриватБанк докапіталізують на 38,565 млрд грн за допомогою держбондів

Кабмін опублікував план щодо докапіталізації ПриватБанку
Фото: pixabay.com

Статутний капітал ПриватБанку буде збільшений на 38,565 млрд грн за допомогою облігацій державної позики.

Про це йдеться у постанові уряду №433 від 23 червня, передає liga.net

«Держава в особі Міністерства фінансів бере участь у додатковій капіталізації публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» шляхом придбання акцій додаткової емісії зазначеного банку в сумі до 38 565 000 000 грнв обмін на облігації внутрішньої державної позики», – зазначено у документі.

ОВДП випускаються на термін до 17 років з прибутковістю до 9,8% річних.

«Докапіталізація проводиться в два етапи шляхом випуску облігацій внутрішньої держпозики. На першому етапі передбачається випуск ОВДП на суму 22,5 млрд грн», – уточнив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Про те, що Кабінет Міністрів вирішив докапіталізувати Приватбанк на 38,5 млрд грн, стало відомо минулого тижня. Перший транш докапіталізації склав 22,5 млрд грн.

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Рішення було прийнято на підставі пропозицій Національного банку України, з урахуванням рекомендацій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у статутному капіталі банків та на основі висновку незалежного аудитора – компанії EY.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло