Світовий банк надасть Укрексімбанку кредит на $150 млн

Світовий банк надасть Укрексімбанку кредит на $150 млн

Гроші спрямують на підтримку експортно-орієнтованих підприємств малого та середнього бізнесу

Укрексімбанк підписав договір зі Світовим банком щодо проекту доступу до довготермінового фінансування у розмірі $150 млн для підтримки експортно-орієнтованих підприємств малого та середнього бізнесу.

Як повідомляє прес-служба держбанку, 26 червня голова правління Укрексімбанку Олександр Гриценко та директор Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) з питань України, Білорусії та Молдови Сату Кахконен підписали договірні документи щодо проекту доступу до довготермінового фінансування – гарантійну угоду між Україною та МБРР, угоду про позику між Укрексімбанком та МБРР і відповідні додаткові листи.

Згідно з означеними угодами МБРР надасть Укрексімбанку під суверенну гарантію кредитні ресурси терміном до 35 років. Позичальником коштів МБРР та відповідальним виконавцем за Проектом є державний Укрексімбанк.

В рамках проекту Укрексімбанк надаватиме середньо- та довгострокові кредити як для фінансування інвестиційних проектів, так і на поповнення обігових коштів, спрямованих на розвиток експортного потенціалу малих та середніх українських підприємств, у тому числі й через українські комерційні банки.

Зазначається, що відбір кінцевих позичальників та банків-учасників проекту здійснюватиметься за узгодженими із МБРР критеріями прийнятності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті