Один з системно важливих банків.
«Державний експортно-імпортний банк України» заснований українським Урядом в 1992 році. Банк реалізує державну політику в сферах промисловості, зовнішньої торгівлі, економіки та фінансів.
«Укрексімбанк» входить в трійку лідерів серед українських банків за розміром активів.
За 11 місяців 2022 року банк забезпечив погашення NPL на суму понад 1 мільярд гривень (близько 70% від результатів 2021 року).
Банк є лідером у кредитуванні бізнесу. Станом на 1 листопада 2022 року чистий кредитний портфель юросіб становив 82,1 млрд грн, що є найбільшим обсягом не лише серед держбанків, а й для всієї банківської системи України.
У «військовий» 2022 рік банк увійшов із суттєвим запасом ліквідності. Зокрема, за 2021 рік Укрексімбанк отримав рекордний прибуток у розмірі 2,7 млрд грн. За січень-вересень 2022 року операційний прибуток та процентний прибуток банку становив по 3 млрд грн, а чистий невідсотковий прибуток зріс на 51% до 2 млрд грн.
Також в 2022 Укрексімбанк розширив партнерство із МФО. Клієнти банку, як і раніше, можуть отримувати кошти за програмами, які фінансують Міжнародна фінансова корпорація (IFC), Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD), Європейський інвестиційний банк (EIB) та ін.
Банк посідає 5 місце серед 45 банків-учасників «5-7-9%» за обсягами кредитування з моменту повномасштабного вторгнення. Протягом перших 10 місяців війни банк видав в її межах кредити на суму 4,4 млрд гривень (загалом протягом дії програми 7,9 млрд гривень).
Згідно Fitch довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті ССС-, в національній – ССС. Короткостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті – С. Рейтинг стійкості – cc.
У березні 2022 рейтингове агентство Moody's змінило довгострокові рейтинги банку за депозитами в іноземній валюті з B3 на Caa2. В рейтингу Mind банк посідає 9 місце.