Кіберполіція повідомила, через яку програму вірус проникав до комп’ютерів

Кіберполіція повідомила, через яку програму вірус проникав до комп’ютерів

СБУ надала рекомендації

Наразі стало відомо, що вірусна атака на українські компанії виникла через програму «M.E.Doc.» (програмне забезпечення для звітності та документообігу). Це програмне забезпечення має вбудовану функцію оновлення, яка періодично звертається до серверу: «upd.me-doc.com.ua» (92.60.184.55) за допомогою User Agent «medoc1001189».

Про це повідомляє Кіберполіція на своїй сторінці у Facebook.

Повідомляється, що 27 червня, о 10.30, програму M.E.doc. було оновлено.

Кіберполіція реомендує тимчасово не застосовувати оновлення, які пропонує програмне забезпечення «M.E.doc.» при запуску.

Докладні рекомендації СБУ оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що 27 червня вірус атакував сотні комп’ютерів українських компаній та банків. Це одна з модифікацій всесвітнього відомого WannaCry, а в Україні він називається Petya A, або «Петя». Тип вірусу – вірус-вимагач, за розблокування він вимагає $ 300.

У вівторок, 27 червня Україну накрила найбільша в історії хакерська атака. Що це за вірус Petya та які з українських компаній постраждали, детальніше читайте у матеріалі Mind UA: http://bit.ly/2sXFwff #кібератака #Україна #petya #wannacry

Posted by Mind UA on Tuesday, 27 June 2017
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло