Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
ЄС планує створити Європейський фонд сталого розвитку

ЄС планує створити Європейський фонд сталого розвитку

Фонд сприятиме вирішенню питань безробіття і міграції та підтримає реалізацію Паризької кліматичної угоди

28 червня посли ЄС схвалили компроміс між Президіумом та Європарламентом щодо пропозиції про створення Європейського фонду сталого розвитку (EFSD). Про це йдеться на сайті Євросоюзу.

«Завдяки сьогоднішній угоді ми можемо впровадити новий фонд для підтримки інвестиційний проектів в країнах, що розвиваються, сказала Марлін Бонні, постійний представник Мальти в ЄС і президент Комітету постійних представників, – Разом з новими Європейським консенсусом розвитку прийнятим раніше цього місяця, створення EFSD буде сприяти наданню нового імпульсу політиці розвитку ЄС, одночасно вирішуючи першопричини міграції в довгостроковій перспективі.

EFSD є основним інструментом реалізації Європейського плану зовнішніх інвестицій (EIP) для підтримки інвестицій в країни Африки та сусідніх країн. Першочергово, план має на меті вирішити питання створення робочих місць та міграції. Також він сприятиме реалізації Паризької кліматичної угоди.

Початковий бюджет фонду складає 3,35 млрд євро, загальний об’єм його інвестицій може сягнути  44 млрд євро.

EFSD отримуватиме фінансові пропозиції від фінансових установ та державних або приватних інвесторів та надаватиме широкий спектр фінансової підтримки для прийняття інвестицій. Фонд надаватиме гарантії, а також використовуватиме спеціальні механізми для стимулювання приватних інвестицій у найбільш вразливі держави або райони, у яких відбуваються конфлікти.

Ля запуску функціонування фонду необхідне офіційне рішення Європарламенту та Ради ЄС. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті