Імміграційний указ Трампа вступить в силу сьогодні ввечері

Імміграційний указ Трампа вступить в силу сьогодні ввечері

Верховний суд США дав дозвіл на заборону в’їзду до Сполучених Штатів громадянам 6 країн

Імміграційний указ Трампа вступить в силу сьогодні ввечері
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Адміністрація Трампа введе в дію нові обмеження на в’їзд біженців та мігрантів із 6 країн о 20:00 за місцевим часом. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на власні джерела.

Розгортання виконавчого наказу очолює Держдепартамент.

Ця політика є спробою сформулювати рішення Верховного суду від 26 червня щодо відродження 90-денної заборони на в’їзд до США із шести, переважно мусульманських, країн: Ірану, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену.

Як повідомляє АР, існуючі візи будуть враховуватись, але новим заявникам необхідно буде довести зв’язок із батьками, чоловіком або дружиною, рідним братом або сестрою.  

Особам, які мають намір відвідати США з діловою метою теж необхідно «офіційне, задокументоване» підтвердження. У забороні є виключення, до них входять студенти та журналісти.

Після кількамісячної затримки з першим міграційним законом і зміненою його версією, які блокувались судами, постанова Верховного суду дозволила владі США заборонити в’їзд в Сполучені Штати громадянам шести країн, які не мають  зв’язків у США.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло