Вже другий федеральний суд блокує міграційний указ Трампа

Вже другий федеральний суд блокує міграційний указ Трампа

Адміністрація президента США планує оскаржувати судове рішення

Вже другий федеральний суд блокує міграційний указ Трампа
фото Shutterstock

Ще один федеральний суд заблокував імміграційний указ президента США Дональда Трампа, що тимчасово обмежував в’їзд громадян із шести переважно мусульманських країн на територію Сполучених Штатів. Як і під час інших розглядів, суд взяв до уваги повідомлення Трампа у Twitter. Про це повідомляє CNN.

Постанова суддівської комісії Дев’ятого окружного суду у Сан-Франциско стала аналогічною до прийнятого раніше рішення Четвертого апеляційного суду у Річмонді, штат Вірджинія.

«Ми дійшли висновку, що при виданні розпорядження президент перевищив повноваження, які йому делегував Конгрес», – зазначили усі три судді, що входили до комісії.

Також судді цитували його «твіти», які стосувались заборони на в’їзд.

Вже другий федеральний суд блокує міграційний указ Трампа«Правильно, нам потрібна ЗАБОРОНА НА В’ЇЗД для деяких НЕБЕЗПЕЧНИХ країн, а не політкоректні терміни, які не допоможуть нам захищати наших громадян», – написав Трамп.

Суддя відповів, що Трамп таким чином підтвердив, що вважає саме країни небезпечними, а не 180 млн окремих громадян, на яких розповсюдиться дія указу. Також суддівська комісія процитувала слова прес-секретаря Білого дому Шона Спайсера, що «твіти вважаються офіційними заявами президента Сполучених Штатів».

Спайсер, у свою чергу, відповів у понеділок, що адміністрація вважає міграційний указ «законним» і буде оскаржувати судові рішення у Верховному суді. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло