«В Єрусалим вже не поїду»: Луценко взявся за Добкіна

«В Єрусалим вже не поїду»: Луценко взявся за Добкіна

Генпрокурор вніс до парламенту подання на зняття недоторканності з нардепа Михайла Добкіна

«В Єрусалим вже не поїду»: Луценко взявся за Добкіна
Фото УНIАН

Генпрокурор Юрій Луценко написав у Facebook, що вніс до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народного депутата Михайла Добкіна.

«Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата М.Добкіна, в діях якого вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн», – написав Луценко.

Михайло Добкін завчасно відреагував на цю подію, яка анонсувалася поки що неофіційно, широким коментарем одному українському виданню.

«Я знав про це ще до того, як ця інформація потрапила в пресу», – зазначив Добкін в ексклюзивному коментарі для «Страна».

Він також заявив, що подання на нього на зняття імунітету можна розцінювати як «тиск на опозицію».

Нагадаємо, 22 червня прокуратура затримала Ігоря Гужву, головного редактора видання, якому Михайло Добкін сьогодні дав інтерв'ю.

Як пояснив тоді генеральний прокурор Юрій Луценко, «за матеріалами ДФС і прокуратури м.Києва поліцією затримано І.Гужву, який вимагав та отримав 10 тисяч доларів за нерозміщення компрометуючих матеріалів на діючого політика». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті