НАБУ та ФБР співпрацюватимуть ще принаймні 2 роки

НАБУ та ФБР співпрацюватимуть ще принаймні 2 роки

Відомства обмінюватимуться інформацією, проводитимуть навчання та реалізовуватимуть спільні напрацювання у сфері розслідування корупційних злочинів

НАБУ та ФБР співпрацюватимуть ще принаймні 2 роки
фото з https://nabu.gov.ua

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) вирішили продовжити співпрацю ще на два роки. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

29 червня відбулась зустріч директора Бюро Артема Ситника із начальником відділу кримінального підрозділу ФБР Метью Муном, під час якої було підписано Меморандум про взаєморозуміння між НАБУ та ФБР. Згідно з офіційним документом, відомства співпрацюватимуть у «розслідуваннях, які пов’язані із викриттям міжнародного відмивання коштів, хабарництвом та корупцією високопосадовців з України, а також поверненням активів міжнародними засобами».

Співпраця між НАБУ та ФБР розпочалась у 2016 році. Завдяки домовленості відомств, працівники Управління спецоперацій Бюро мали змогу пройти тренування навичок володіння зброєю в умовах фізичних та психічних навантажень, швидкості та влучності стрільби, тактичної підготовки, визначення потенційної загрози та ухвалення грамотних тактичних рішень у стресових ситуаціях. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло