Кількість отруєнь у «Суши Ленд Євразія» зросла до 25 осіб

Кількість отруєнь у «Суши Ленд Євразія» зросла до 25 осіб

До лікарів звернулася і одна дитина

Кількість отруєнь у «Суши Ленд Євразія» зросла до 25 осіб
«Суши Ленд Євразія» по вул. Дмитрівська, 2а
Фото google.com.ua/maps/place/Евразия

За меддопомогою після отруєння в одному зі столичних ресторанів загалом звернулися 25 осіб, в тому числі й дитина.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Олександр Овчаренко, передає «Інтерфакс».

Нагадаємо, Київський міський лабораторний центр МОЗ 28 червня зареєстрував 16 випадків захворювання киян на гостру кишкову інфекцію. Хворі пов’язуювали свої отруєння із вживанням суші у закладі «Суши Ленд Євразія» по вул. Дмитрівська, 2а.

Держпродспоживслужба повідомила, що всі хворі госпіталізовані до двох міських лікарень. Її спеціалісти терміново перевірили вказаний заклад громадського харчування і вилучили продукцію, пов’язану із можливим отруєнням. Зразки продуктів харчування відібрані для лабораторних досліджень.

В той же день о 18:00 «Суши Ленд Євразія», з яким пов’язано отруєння, тимчасово закрили.

«На даний момент за допомогою звернулися 25 осіб, серед них одна дитина. Чотири людини, у тому числі дитина, від госпіталізації відмовилися, і на лікуванні зараз 21 особа. Відібрано зразки проб, обстежено 20 осіб персоналу, який надавав послуги харчування, і все матеріали направлені до лабораторії. Через добу-дві будемо розуміти, що спричинило дане захворювання», – запевнив Овчаренко.

За його словами, всі матеріали передані до Нацполіції, де вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло