«Київенерго» вимкнуло гаряче водопостачання трьох районів

«Київенерго» вимкнуло гаряче водопостачання трьох районів

Гарячу воду вимкнули у понад 1100 будівлях

В період з 4 по 18 липня «Київенерго» припинило гаряче водопостачання для частини споживачів Печерського, Дніпровського та Голосіївського районів столиці. Гарячу воду вимнкули на час проведення гідравлічних випробувань тепломереж Києва.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Гаряче водопостачання тимчасово припинено для 558 житлових будинків, 31 лікувального закладу, 21 дитячого садка, 20 шкіл та 229 відомств у Печерському районі; 207 житлових будинків, 5 лікувальних установ, 16 дитячих садків, 11 шкіл і 38 відомств – у Дніпровському районі; 1 житлового будинку та 9 відомств – у Голосіївському.

За допомогою спеціального сервісу на сайті «Київенерго» можна дізнатися терміни проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста.

У компанії зауважили, що гідравлічні випробування – це метод діагностики, який дозволяє завчасно виявити і налагодити пошкоджені і зношені ділянки тепломереж. Згідно з нормативами, випробування здійснюються за допомогою води температурою до + 40 ° С, подається в тепломереж з підвищеним тиском. Тому технологічно неможливо випробувати тепломережа без відключення гарячої води.

Компанія також просить водіїв не паркувати машини над люками теплових камер, що підвищує ймовірність пошкодження транспорту та унеможливлює оперативне відключення пошкоджених ділянок.

Нагадаємо, що тариф ПАТ «Київенерго» на поставку гарячої води підвищений на 1,6%, а на опалення – знижений на 0,2%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло